שני מכשירי ה-Note שהוצגו בתערוכת IFA בתחילת החודש צפויים להגיע לחנויות כבר בזמן, אולם סמסונג (Samsung) מצננת את ההתלהבות ואומרת כי מכשיר ה-Galaxy Note Edge עם המסך הקמור יושק באופן מוגבל מאוד.

לדברי סמסונג, המכשיר צפוי לצאת במספר מדינות בזמנים שונים כשבתחילה זו תהיה מדינת הבית שלה שאליה הוא יגיע בסוף אוקטובר, ושאר המדינות בהמשך השנה או תחילת שנה הבאה. לפי הערכות, סמסונג מתכננת למכור לא יותר ממיליון יחידות של מכשיר ה-Note Edge, כמספר המכשירים שכבר יוצרו, זאת לעומת ה-Galaxy Note 4 שלפי מקורות יסופקו למשווקים בעולם כ-11 מיליון יחידות. הדבר נובע ככל הנראה מהרצון של סמסונג לבחון את המוצר ולראות את תגובות המשתמשים, שכן זו הפעם הראשונה בה החברה השיקה מכשיר עם מסך קמור ועוד מוקדם לומר כיצד השוק יקבל את המכשיר.

כפי שדיווחנו בשבוע שעבר, הצפי שעלותו של המכשיר יהיה יקר יותר, ונכון להיום המחיר המוצע בהזמנה מוקדמת באתר Clove הבריטי הוא 541 פאונד לפני מיסים (למזמינים לישראל), שהם 3,217 שקלים.

מקדימים משלוחים
לאחר השקת ה-iPhone 6 בעולם, ישנם דיווחים כי סמסונג מקדימה את השקת ה-Galaxy Note 4, שכידוע ה-iPhone 6 Plus מכוון בדיוק לאותו פלח שוק – מכשירי הפאבלט הגדולים. ההשקה מכוונת להיום (ה’) בשוק הדרום קוראני ואילו עד סוף אוקטובר הוא יושק בעוד 140 מדינות, ככל הנראה כולל ישראל.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.