אנחנו יודעים שזו תקופה רגישה אצל חלק מקוראינו לגבי עדכון ה-ICS למכשירי גלקסי אז לא נדרוך לכם יותר מידי על היבלות, אבל כבר מעבר לים החלו היום לקבל את עדכון ה-ICS למכשיר ה-Galaxy Note. העדכון החל להגיע תחילה להולנד, שם המשתמש דבין בלנטינה (Dvin Balentina) צייץ כי הוא קיבל עדכון אוטומטי למכשירו השוקל 319MB ובו מפורט כי יעודכן המכשיר ל-Android 4.0 עם TouchWiz, אפליקציית S Note חדשה וגם וויג'ט ל-S Memo. יחד איתו, דיווחים הגיעו גם מגרמניה שם משתמשים הצליחו לבצע שדרוג דרך תוכנת ה-Kies במחשב וגם בארה”ב הרחוקה החל העדכון לראות אור, שם למעשה הוא דלף לרשת כבר לפני חודש ועדיין לא הגיע למכשירי המשתמשים.

העדכון לגרסת ה-ICS כבר היה צריך לצאת לפני כן, אך בחודש מרץ האחרון הודיעה סמסונג כי הוא יתעכב וכבונוס היא תכלול "חבילת הפרמיום" הכוללת מספר אפליקציות חדשות, אולם לא ראינו אותם בסרטון שבהמשך.

יש להעריך כי העדכון יחל להגיע לאירופה בזמן הקרוב כשלארה”ב לאחר מכן. אצלנו עוד נאלץ להמתין עוד קצת ככל הנראה.

וידאו: גרסת ICS שהודלפה (לפני כחודש)

 

וידאו: מה מצפה לנו בחבילת הפרמיום

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.