האם סמסונג (Samsung) אחראית במכוון להדלפת מכשיר ה-Galaxy Note 8 (גלקסי נוט 8) החדש? בציוץ שהעלתה החברה בחשבון הייעודי לשבבי ה-Exynos שמתוצרתה, הוצג קידום ל-Exynos 9 ובו נראה מכשיר ארוך וצר.

לא מדובר בטעות שכן הציוץ נותר בחשבון המקורי ועיצוב המכשיר שבתמונה מזכיר למדי את Galaxy S8 (גלקסי S8), אבל כאמור הוא נראה גדול וארוך יותר. מצד שני זה יכול להיות שינוי לדגם הפלוס של S8, שכן גודלו 6.2 אינץ' ואילו הערכות שהמסך של Note 8 יהיה 6.3 אינץ' זאת על מנת לדחוס בגוף המכשיר גם את עט ה-S Pen.

תוכן הציוץ מעט מאכזב כי הוא לא מדבר על שבב הדור הבא אלא על Exynos 8895 הנמצא כיום בשימוש בשני מכשירי הדגל. לכן נשאלת השאלה האם סמסונג תציג שבב מתקדם יותר עבור ה-Note 8 או שמא תשתמש באותו דגם הקיים כיום. כך או כך ידוע כי המכשיר יציג עיצוב כמעט זהה ל-S8 ובפרט מסך ה-Infinity Display הגולש לצדדים.

מלבד זאת, בדיווחים ובתמונות שכבר הודלפו לרשת נטען כי סמסונג תאמץ לראשונה בסדרה את מערך הצילום הכפול עם זוג חיישנים באבחנת 12 מגה-פיקסל ומייצב תמונה אופטי. כפי שהורגלנו משנים קודמות, המכשיר יציע זיכרון גדול מהסטנדרט המקובל אצל היצרנית ויגיע עם 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה. פרט לכך קיבולת הסוללה צפויה להיות 3,300 מיליאמפר/שעה.

קרא עוד:  סמסונג הכריזה על Galaxy Tab Active Pro - טאבלט קשיח

בתוך כך הודלפו לרשת תמונה נוספת בה נראים כפתורי המכשיר. גם הפעם סמסונג לא וויתרה על כפתור ה-Bixby, המסייעת הוירטואלית החדשה המתאקלמת אט אט בשוק. הכפתור ממוקם בדופן שמאל מעט מתחת לכפתורי השליטה בעוצמת השמע.

מועד ההכרזה הסופי לא ידוע ולאחר ש-LG חשפה כי תכריז על V30 בסוף אוגוסט, נותר לראות האם סמסונג תקדים אותה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.