בסוף חודש אוגוסט ובסמוך להכרזה על Galaxy Note 8 (גלקסי נוט 8) של סמסונג (Samsung) פתחה סאני, יבואנית מכשירי סמסונג, את האפשרות לבצע הזמנה מוקדמת לרכישה שלו בישראל. היבואנית לא חשפה מה יהיה מחיר המכשיר, אך זה נחשף בעקבות טעות של אתר גרופון ישראל (Groupon).

ביום שני עלתה באתר הצעה המאפשרת לרכוש את מכשיר ה-Note 8 עם אחריות של 5 שנים ברשת פלאפון, במחיר של 3,999 שקלים. מדובר בדגם הבסיסי של המכשיר עם זיכרון פנימי בנפח 64 ג'יגה-בייט. לצורך השוואה דגם זה זמין לרכישה בארצות הברית במחיר של 929 דולרים, כ-3,300 שקל לפני מסים מקומיים.

עמוד הזמנת ה-Galaxy Note 7 בגרופון

כאמור, בגרופון 'הרסו את ההפתעה' שכן חשיפת המחיר הגיעה טרם אירוע ההשקה הרשמי של המכשיר בישראל. עוד באותו היום הוסר עמוד ההצעה אך עדיין ניתן למצוא אותה באמצעות ביצוע חיפוש באתר.

תג המחיר הגבוה של ה-Note 8 הוא חדשות רעות ללקוחות שחושקים ב-iPhone X (אייפון X) המתחרה החדש מבית אפל (Apple) – הדגם הבסיסי בנפח זיכרון זהה של 64 ג'יגה-בייט מוצע למכירה בארצות הברית במחיר של 999 דולרים. כך שבארץ מחיר עשוי לנשוק לרף ה-5,000 שקלים ואף לעבור אותו עבור הדגם בעל הזיכרון המוגדל שמתומחר ב-1,149 דולרים.

Samsung Galaxy Note 8

סמסונג הכריזה על Galaxy Note 8 באוגוסט 2017 כממשיך דרכו של ה-Note 7 הגנוז. המכשיר מגיע עם מסך Infinity Display קעור שגודלו 6.3 אינץ', ורץ על שבב מתומן ליבות מדגם Exynos 8895 או Snapdragon 835 לצד זיכרון RAM בנפח 6. בגבו מערך צילום כפול 12 מגה פיקסל וכן הוא כולל את עט ה-S-Pen

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.