סמסונג פרסמה הבוקר כי מכרה מעל ל-5,000,000 יחידות של הטאבלטפון הראשון שלה ה-Samsung Galaxy Note אותו היא מוכרת מחודש אוקטובר בשנה שעבורה. הטאבלטפון אותו כבר סיקרנו כאן בעבר מביא קונספט של סמארטפון משולב טאבלט מביא מסך מגע 5.3 אינצ' המנסה ומצליח לשלב את שני העולמות.

סמסונג לקחה סיכון כאשר יצאה עם ה-Note, במיוחד לאחר הכישלון הגדול של ה-Streak 5 של Dell, והצליח לגרום לפלח השוק הקטן להתעורר, דבר שככל הנראה השתלם לה. נכון, זה אומנם אפילו לא מתקרב לנתוני מכירות של מכשירים כמו ה-Galaxy S II או ה-iPhone 4S שמכרו מליוני יחידות ברחבי העולם, אך סמסונג הצליחה להוכיח שהיא יכולה לגרום לעט סטיילוס שחשבנו שזמנו עבר- להתקמבק ובאמת "להיות מגניב" כך שקרוב לוודאי נראה בשנה הקרובה לא מעט מכשירי "טאבלטפון" ובמיוחד אחרי הצלחה גדולה כזו בשוק.

סמסונג גם לא עוצרת פה והציגה בחודש שעבר  בכנס MWC את ה-Galaxy Note 10.1 שאומנם יגיע ללא תסביכי מהות אבל כן יגיע עם עט הסטיילוס המתקדם שכ"כ מאפיין את ה-Note.

בזכות האנשים בדה מארקר, מצאנו את הסרטונים הבאים של חברת The Viral Factory שייצרה פרסומת לפיל המנגן בכלי נגינה באמצעות הגלקסי נוט. צפו בהם בהמשך.

קרא עוד:  סמסונג הציגה את Galaxy A2 Core לשוק הכניסה