התחרות הסתיימה! 107 תמונות הועלו לתחרות שזכו ל-946 לייקים ומתוכם 20 התמונות בעלי הלייקים הרבים ביותר עמדו לבחירה של צוות השופטים שלנו, וחייבים להודות – זה לא היה פשוט.

התמונה הזוכה היא של ארנה סימון, עם התמונה של הילדה המלמדת את הסבא-רבא איך לעבוד בריבוי משימות. כל הכבוד ומזל טוב.

"מגיל שנתיים ועד גיל 90 (דור 4 !) מולטיטסקינג משפחתי" ארנה סימון

אנחנו חייבים לציין גם את התמונה של אלי ששה עם המשימות הרבות בפתקים על הלוח, אלון נאור שתפס את האישה בניהול משימות מתקדם (אפילו אנחנו לא יכולנו לעשות זאת!) ויובל סעדיה עם השולחן העמוס. כל הכבוד לכולם.

תודה רבה לכל המשתתפים!


אנחנו חיים בעולם מרובה משימות: הילדים צווחים מצדו האחד של החדר, הבוס מעברו השני של הטלפון והבישולים כמעט ונשרפים על הכיריים. רובנו עושים דברים רבים במקביל, מתחילים דבר אחד וקופצים מהר לדבר אחר בלי להספיק לסיים את מה שכבר התחלנו. גם לכם קשה לעקוב ולעשות דברים במקביל?  ה-Galaxy Note 4 של סמסונג (Samsung), הניחן ביכולת להפעיל מספר דברים במקביל יכול לעשות לכם סדר בבאלגן בזכות המסך הגדול וחוזקו של המעבד, ניתן להפעיל במקביל מספר יישומים, לכתוב תזכורות תוך כדי תנועה, לסמן לנו רשימת מטלות ולתזכר אותנו גם לעשות אותן.

אתר TGspot וסמסונג ישראל מזמינים אתכם להשתתף בתחרות ובסיכוי לזכות במכשיר ה-Galaxy Note 4 החדש שהושק לאחרונה בישראל!

איך משתתפים?

היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו, הקליקו על כפתור "Galaxy Note 4" (הקליקו כאן לכניסה דרך דפדפן המחשב או כאן דרך הטלפון הנייד), העלו תמונה שמתארת עד כמה חייכם מרובים במשימות – שלא תמיד אתם מצליחים לעמוד בהן: שולחן עמוס בניירת, בלגאן בבית, מסך מחשב עמוס בחלונות פתוחים, או כל תמונה יצירתית אחרת שמתארת את חייכם העמוסים. 20 התמונות שתצבורנה את כמות ההצבעות הגבוהה ביותר – יכנסו לשלב הגמר, בו שופטי התחרות יקבעו מי הזוכה המאושר, שאולי יצליח להספיק קצת יותר דברים במקביל, בזכות ה-Note 4 החדש שלו.

קרא עוד:  סמסונג הכריזה על Galaxy Tab Active Pro - טאבלט קשיח

כנסו אלינו לעמוד הפייסבוק, העלו תמונה מקורית, קראו לחברים להצביע לתמונה שלכם, שתפו את התמונה והמתינו בסבלנות לתוצאות. אז למה אתם מחכים?

desktop mobile

תנאי השתתפות:

1. יש להעלות את התמונה באפליקציה הייעודית שבעמוד הפייסבוק של TGspot

2. כל משתתף רשאי להעלות תמונה אחת בלבד

3. יש להעלות תמונה הקשורה לנושא (עומס ובלאגן)

4. יש להיות חברים שלנו בפייסבוק

5. סיום התחרות –  17.11.2014 בשעה 22:00

6. בהשתתפותכם הנכם מאשרים את תנאי התקנון

http://youtu.be/Ve_a4zJv9II

 

צפו בתמונות שהועלו

"יותר מדי מסכים אבל זה לא משתווה לנוט 4 של סמסונג :)" Ohad Kotler
אמא, איפה הגרב השנייה שלי? Israel Shprangel