סאני תקשורת, היבואנית הרשמית של סמסונג סלולר בישראל, הודיעה היום על פתיחת הרשמה מוקדמת לרכישת מכשיר ה-Samsung GALAXY Note3 והשעון הסלולארי הראשון בעולם, ה-Samsung GALAXY Gear, בעמוד הרשמה ייעודי באתר החברה.
לאור הביקוש הרב הצפוי, החברה החליטה לאפשר ללקוחות אשר מעוניינים להיות בין הראשונים לרכוש את המוצרים החדשים והאטרקטיביים, לעשות זאת באמצעות מילוי פרטיהם האישיים בעמוד ולהבטיח את מקומם בין הרוכשים הראשונים בישראל.

כזכור, ה-Galaxy Note 3 מצויד במסך 5.7 אינצ’, זאת במקום ה-5.5 אינצ’ בדור הנוכחי. הוא זכה לרזולוציה Full HD 1920×1080 כמתבקש בדור המכשירים של היום עם מסגרת דקה יותר וגודלו כמעט שלא השתנה ואף הוא הפך לדק יותר (8.3 מ”מ) וקל יותר (168 גרם). החברה שיפרה את יכולת הריבוי משימות והעבודה במקביל, כך שה-Multi-Window יכול לתמוך לא רק בפיצול המסך והפעלת שני יישומים במקביל, אלא בחלק מהמקרים נוכל לפתוח את אותו החלון של היישום פעמיים, כך לדוגמה נוכל לצ’וטט בשני חלונות בו זמנית עם שני חברים שונים. הוא מגיע גם עם מגוון היישומים הנוספים של ממשק ה-TouchWIZ כמו ה-S Note לכתיבת תזכורות, Pen Window המאפשר למשתמש להפעיל יישומים “צפים” על מסכי הבית, Action Memo לביצוע פעולות בזריזות ועוד.  המכשיר מצויד בזיכרון גדול במיוחד, של 3 ג’יגה בייט RAM, ופועל על מעבד המרובע ליבה (4+4) של סמסונג Exynos 5 Octa, ולמדינות בעלות תמיכה ב-LTE הוא יגיע בגרסת Snapdragon מרובע ליבה. מצלמת המכשיר בעלת חיישן 13 מגה פיקסל המסוגל לצלם וידאו ב–1080p ב-60 פריימים לשנייה וגם ב-4K, וסמסונג שיפרה את הרגישות לתאורה נמוכה. עוד נמצא גם תמיכה בסאונד 24 ביט 192Khz וכן הסוללה בהספק של 3,200mAh. בצד התקשורות נמצא את ה-WiFi עד לתמיכה בתקן האחרון (ac), תקשורת Bluetooth, NFC ו-GPS וישנו גם משדר IR לשליטה במכשירים לשימוש כשלט רחוק.

קרא עוד:  שאומי השיקה מהדורה מיוחדת מבוססת גיבורי מארוול של Redmi K20 Pro

לעמוד ההרשמה