לפני מספר ימים פורסמו ברחבי הרשת הדלפות על גרסה משודרגת לפאבלט הנוכחי של סמסונג, ה-Galaxy Note 2, אשר תגיע עם מעבד ה-Snapdragon 600 של Qualcomm. היום בבוקר, מפעילת הסלולר הגדולה ביותר בסין, China Mobile, הכריזה על אותה גרסה משודרגת.

סמסונג תציע את ה-Galaxy Note 2  עם שבב ה-Snapdragon 600 של Qulacomm אשר יחליף את ה-Cortex A9 שמגיע עם ה-Note 2 המקורי. ה-Snapdragon 600 יגיע עם מעבד (CPU) מרובע ליבה מסוג Krait 300 במהירות 1.9GHz ומעבד גרפי (GPU) מרובע ליבות Adreno 320, אשר צפויים להביא את ה-Note המשודרג לרמה חדשה של ביצועים גבוהים יותר ביחס ל-Note 2 הרגיל.

שאר הפרטים על המכשיר המשודרג זהים למדי, החל מהעיצוב ועד לשאר המפרט הכולל מסך מסוג Super AmoLED בגודל 5.5 אינץ' וברזולוציה של 720X1280, זיכרון ראם בנפח 2GB, מצלמה 8 מגה-פיקסל, סוללה בנפח 3100mAh והעט המתקדם שמגיע עם ה-Note 2, ה-S Pen. מספר המודל של המכשיר החדש הוא -GT-N7108D והוא יגיע בגרסת אנדרואיד 4.2.2 Jelly Bean ועם הממשק של סמסונג, ה-TouchWiz UX.

נקודת יתרון נוספת עבור הגרסה המשודרגת לעומת גרסת המכשיר הרגילה היא שערכת השבבבים של Qualcomm אשר תגיע עם הגרסה המשודרגת תספק לסינים אפשרויות תמיכה יותר טובות במספר שיטות תקשורת, לדוגמת ה-"TD-LTE"' ה-"FDD-LTE" וה-"TD-SCDMA". בשלב זה עדיין לא ידוע האם סמסונג תשחרר את המכשיר גם בשאר השווקים בעולם, אך כמובן הנושא שיותר מעסיק אותנו כרגע הוא הדור הבא, ה-Note 3 שצפוי להיות מוכרז בתחילת ספטמבר בכנס ה-IFA בברלין, ויגיע על פי השמועות, עם מעבד משודרג, מסך גדול ואיכותי יותר ומערכת האנדרואיד 4.3 .

קרא עוד:  שני טלפונים חדשים לשוק הביניים הוכרזו בידי HTC
ה-Galaxy Note 2 המשודרג, במודעה בסין