לפני כחודש החלה סמסונג למכור את מכשיר הגלקסי נוט 2 [סקירה], הטאבלט-פון בגודל 5.5 אינצ’ הגדול ביותר שיש לה להציע והנה היא כבר מדווחת כי המכשיר רושם הצלחה לא רעה בכלל. על פי הדיווח, הנוט 2 מכר 3 מיליון יחידות עד כה, שהם כ-100 אלף יחידות ביום. נכון, מספרים שכאלה ב-iPhone 5 היו וודאי מתרחשים בתוך ימים או שבעות, אבל בהתחשב בכמה שמסך המכשיר גדול באופן יוצא דופן, זה בהחלט נתון מכובד. נוסיף לכך את העובדה שהמכשיר עדיין לא הושק בצפון אמריקה, וסמסונג צפויה לשבור שיאים חדשים.

בינתיים, מכשיר הגלקסי אס 3 כבר הצליח למכור כ-30 מיליון יחידות עד היום, מאז השקתו בסוף מאי השנה, וזה עוד לפני עונת החגים בארה”ב המתקרבת אלינו. בסמסונג ארה”ב קצת לעגו לאפל השבוע ואמרו כי מאז השקת האייפון 5 בחודש שעבר, המכירות רק עלו וכי בשבוע ההשקה מכירות המכשיר הגיעו לשיא ויש הסוברים כי הלקוחות המתינו לראות מה אפל תשיק לפני שירכשו, ויש שאולי לא אהבו את משפט הראווה בנוגע להפרת הפטנטים של סמסונג.

אבל דווקא בנוגע לשני המכשירים הללו, הקרב עוד לא סגור, שכן אפל דיווחה כי נמכרו 5 מיליון יחידות רק בסוף שבוע הראשון למכירה, ולכן הקרב ימשיך עוד להיות צמוד. (מקור)