וידאו: זה מה שחשבנו על Galaxy Note 10 Plus

0

סמסונג (Samsung) השיקה בחודש שעבר את סדרת ה-Galaxy Note 10 (גלקסי נוט 10) בישראל ולנו כבר יצא להתנסות בדגם הפלוס בביקורת המלאה שלנו. אם טרם צפיתם, זה מה שחשבנו עליו בוידאו.

הפעם ההשקה מורכבת משני מכשירים. ל-Note 10 Plus יש מפרט מתקדם מזה של Note 10. גם עט הסטילוס הדיגיטלי S-Pen זכה לשדרוג. מעתה הוא מאפשר לשלוט במצלמת המכשיר גם באמצעות ביצוע מחוות באוויר. בסמסונג אומרים ששני הדגמים מיועדים לפנות לכל הקהלים המעוניינים בחוויית ה-Note ומאפשרים להם לבחור את המכשיר שלהם בהתאם לתקציב.

שני הדגמים מצוידים במסך מסוג Dynamic AMOLED אך בעלי גדלים שונים. Galaxy Note 10 מצויד במסך 6.3 אינץ' ברזולוציית +FHD. לעומתו, Galaxy Note 10 Plus מצויד במסך 6.8 אינץ' ברזולוציית WQHD. לשני הדגמים סורק טביעות אצבע אולטרה-קולי מתחת למסך ומערך צילום משולש בגב המכשיר. בדגם ה-Plus נוספה מצלמה רביעית מסוג DepthVision, אשר תפקידה לעזור סריקת עצמים תלת ממדיים, יצירת עומק טוב יותר בתמונה והוספת אפקט טשטוש גם בווידאו.

שני המכשירים מצוידים בשבב החדש של סמסונג, Exynos 9825 שהוכרז בחודש שעבר, יחד עם נפח אחסון ועבודה גדול כיאה למכשיר דגל. הדגם הרגיל, Galaxy Note 10, יגיע עם זיכרון עבודה של 8 גיגה-בייט ואחסון פנימי בנפח 256 גיגה-בייט ללא אפשרות הרחבה. Galaxy Note 10 Plus יגיע עם זיכרון עבודה של 12 גיגה-בייט ו-256/512 גיגה-בייט לאחסון עם אפשרות הרחבה בכרטיס microSD עד לנפח של 1 טרה-בייט, במקום כרטיס הסים המשני, בדגמים מסוימים.