גלקסי נוט 10 פלוס מקדימה Galaxy Note 10 Plus

אחרי שמועות רבות, שאחת מהן הייתה נכונה ומדויקת, סמסונג (Samsung) הודיעה על אירוע שתערוך ב-7 באוגוסט ותחשוף את Galaxy Note 10 באופן רשמי.

ההזמנה שנשלחה הלילה לא משאירה מקום לספק, בה רואים את עט הדיגיטלי S-Pen הכה מזוהה עם סדרת ה-Note של החברה. בנוסף, מתחתיו ובקו ישר לעט מוצג עיגול, מה שנראה כמו עדשת מצלמה, אולי כדי לרמוז על יכולות צילום משודרגות בדמות עדשה שלישית כפי שעשתה עם ה-Galaxy S10 Plus.

אירוע ה-Unpacked שיתרחש בניו-יורק יביא סוף לשמועות הרבות סביב המכשיר עם המסך הגדול של סמסונג. בין היתר Note 10 יציג עיצוב מסך מלא בגודל 6.4 אינץ', פרט לחריר במסך למצלמה הקדמית וכן יכלול חיישן טביעות אצבע מתחת למסך. מאחור יכלול המכשיר מערך צילום של שלוש עדשות וככל הנראה יוותר על חיבור האוזניות הסטנדרטי 3.5 מ"מ. דיווחים אחרים טוענים כי סמסונג תשיק דגם נוסף עם מסך גדול יותר וכן תמיכה ברשתות דור 5.

כאמור, האירוע יתרחש ב-7 באוגוסט ואנחנו נהיה שם כדי לדווח על המתרחש.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.