בחודש שעבר התבשרנו שמכשיר הדגל של סמסונג לשנה הנוכחית בתחום הסלולר, ה-Galaxy S III לא יוכרז בתערוכת הסלולר העולמית השנתית, שתערך השנה בברצלונה בין בתאריכים 27 בפברואר ועד הראשון למרץ.  בשל כך כבר חשבנו כי סמסונג לא תצליח להפתיע אותנו עם מוצר אחר, האם יתכן כי סמסונג תצליח להפתיע אותנו עם גרסת 10.1 אינצ'  לטאבלטפון שלה Galaxy Note?

בהזמנה רשמית של סמסונג, ששלחה הזמנות לאירוע למפתחים שיערך בתערוכת MWC, נכתב על הצגת מכשיר ה-Galaxy Note (שאותו בדקנו), על מכשירי Wave 3 וכן Wave Y שהציגה סמסונג בקיץ האחרון, אבל מה שמשך את תשומת ליבינו הוא לא אחר מאשר Samsung Galaxy Note 10.1 שפרטים לגביו טרם נחשפו. עוד נכתב בהזמנה על הצגת ערכות הפיתוח (SDK) של עט הסטיילוס למכשירי מגע מבית סמסונג בשם S-pen שמגיע עם מכשיר ה-Galaxy Note ולפי הערכות, השוני בין טאבלט רגיל סמסונג, לטאבלט ה-Note  הוא שבדומה למכשירי ה-Galaxy Note  וה-Htc Flyer  טאבלט המגיע גם הוא עם עט סטילוס מותאם המתממשק איתו,  מה שאומר שה-Galaxy Note 10.1 יגיע כטאבלט בלבד ולא בהכרח עם אפשרויות סלולריות בדומה לאח הקטן.

עוד דבר המאשש את קיומו של ה-Note 10.1 היא המודעה שהתפרסמה ע"י חברת ההפקה האמריקאית OzCam  שהפיקה בעבר פרסומות לסמסונג וביניהם  ניתן למצוא סרטון פרסומת למכשיר ה-Galaxy Note. במודעה שלהלן נכתב שהחברה מחפשת שחקנים שיככבו בפרסומת למכשיר ה-Samsung Galaxy Note 10.1 שבו יראו שימושים שונים עם הטאבלט, ביניהם צילום תמונות, הקלטה, עריכה, וכן תכנון עסקי ואומנותי ומתוך כך ניתן להסיק שהטאבלט יותאם באופן ייחודי ליצירת תוכן, יותר מאשר צריכתו.

קרא עוד:  מיקרוסופט תאפשר לענות ולהוציא שיחות בטלפונים ממחשבי Windows 10

מה דעתכם? עט סטיילוס הוא תוספת נחמדה שתהווה שדרוג בחוויית השימוש במכשירי הטאבלט או שמדובר בתוספת לא שימושית?