עבר זמן מה מאז ששמענו על טאבלט ה-Galaxy Note 10.1, אותו אחד שסמסונג הכריזה עליו בתערוכה בברצלונה אך כמעט ולא סיפקה לנו פרטים. כעת מידע נוסף המגיע מהאנשים של The Varge, חושף לנו את השדרוגים הצפויים למכשיר, שכזכור במקור, היה אמור לצאת כבר לפני עוד לפני השקת ה-Galaxy S III.

הקונספט של הטאבלט דומה לגרסתו המוקטנת, כאשר הוא משלב עט סטילוס S Pen ומספר אפליקציות תומכות. המפרט המעודכן כולל נכון להיום מעבד מרובע ליבות Exynos 1.4GHz, כפי הנראה בדומה לזה הקיים ב-Galaxy S III, ובנוסף, נצפה גם לזיכרון של 2GB RAM, גדילה משמעותית מהדור הקודם והשמועות הקודמות שקיבלנו. עוד עולה מהדיווח כי המכשיר יגיע עם מצלמה אחורית 5 מגה פיקסל, צילום וידאו 1080p, יתמוך בתקשורת דור 3 HSPA ויגיע עם גרסת ה-Jelly Bean האחרונה. דבר מעניין נוסף שמספרים לנו, שהטאבלט יאפשר קישור צמוד לסמארטפון כך שנוכל לקרוא SMS והודעות, ולשלוט במענה וניתוק השיחה דרך הטאבלט.

בינתיים אין עוד מידע מתי ה-Galaxy Note 10.1 יושק, אך הערכות כי זה יתרחש בחודש הבא, לקראת IFA, תערוכת הגאדג'טים בגרמניה ואולי עוד לפני כן, באירוע שסמסונג הודיע שיתרחש ב-15 לאוגוסט.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.