אי אפשר שלא לומר שיצאנו מאוכזבים מטאבלט ה-Galaxy Tab 2 10.1 שלא תרם הרבה במפרט מעבר לעיצוב החיצוני, כך גם ה-Galaxy Note 10.1 המקורי שהוכרז לא שינה הרבה את המצב אולם תמונות שדלפו מציגות תמונות ראשונות של הגלקסי נוט טאבלט החדש עם חריץ לעט הסטילוס.

השמועות שכבר שמענו בעבר, חוזרות ומאשרות את הדברים שוב: מדובר בשדרוג להכרזה הראשונה של ה-Galaxy Note 10.1 וכי סמסונג תחליף את המעבד הכפול ליבה במעבד ממרובע ליבות וכך סמסונג מתקנת את המצב ומקשיבה לדרישות הלקוחות.

אם לשפוט מהתמונות שדלפו, זה נראה כי הטאבלט של סמסונג הפך למעט דק יותר, כאשר לעט הסטילוס, ה-S-Pen ישנו חריץ מותאם לאחסונו. הטאבלט היה אמור להגיע במקור כבר היום, אולם המקורות טוענים כי “השינוי האסטרטגי” של סמסונג הוא זה שמנע את השקתו וכי החלפת המעבד לדגם ה-Exynos גרמה לעיכוב של חודשיים נוספים. עד כה סמסונג לא הגיבה לדברים ונמתין להכרזה הרשמית.

המכשיר בין השאר צפוי לכלול מסך בגודל 10.1 אינץ' ברזולוציית 1280X800, זיכרון פנימי בגדלים 16/32/64 עם אופציה להרחבה עד 32GB נוספים, מצלמה בגודל 3.15 מגה פיקסל עם אפשרות צילום ב-Full HD ומצלמה קדמית 2 מגה פיקסל. למכשיר גם סוללת 7000mAh, עוביו עומד על 8.9 מ"מ, שוקל 583 גרם ויגיע עם אנדרואיד בגרסה 4.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.