סמסונג מאשרת את השמועות והודיע לפני זמן קצר כי מכשיר הגלקסי נקסוס ינחת בממלכה הבריטית ב-17 לנובמבר. מחירו לא יהיה זול כלל, כאשר הוא יעמוד על £549 שהם כ-$880 ויופץ ברשת החנויות Carphone Warehouse ורשתות הסלולר O2 ו-Vodafone. באתר Colve כבר ניתן לרכוש את המכשיר בעבור £429 ללא מיסים (£24 + למזמינים מהארץ), מעט זול יותר אך עדיין יקר בהשוואה למכשירים אחרים.

“רמת ההתעניינות והציפייה סביב ההשקה של הגלקסי נקסוס הייתה גבוהה במיוחד… אנחנו שמחים להציג את הגלקסי נקסוס באנגליה ואנחנו מצפים לראות אותו בחנויות ב-17 לנובמבר”, אמר סימון סטנפורד, נציג סמסונג באנגליה ואירלנד.

הגלקסי נקסוס יהיה הראשון להריץ את מערכת האנדרואיד 4.0 שגם תומכת בעברית מלאה, ויגיע עם מסך מגע ענק בגודל של 4.65 אינצ' ברזולוציה של 720×1280 מסוג Super AMOLED, מעבד כפול ליבה 1.2Ghz, זיכרון 1GB RAM,  זיכרון פנימי 32GB מובנה,  מצלמה 5 מגה פיקסל עם צילום וידאו 1080p וסוללה של 1750mAh. הציפייה הרבה היא בעיקר למערכת ההפעלה, וכאשר המכשיר יושק זו תהיה יריית הפתיחה להשקת המערכת למכשירים נוספים.

 

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.