כולנו מחכים בקוצר רוח לליין מכשירי השוק הגבוה מבית סמסונג לשנת 2012, ובראשם כמובן ה-Galaxy S3. אבל סמסונג כמו חלק מהיצרניות המתחרות מנסים להיכנס גם אל ליבם של המשתמשים "הפשוטים" קרי- השוק הנמוך, שמסתפק במכשירים חלשים יותר ובד בבד גם זולים יותר, ובכך מתאימים ליותר נתחי שוק וליותר משתמשים. מכשירים שכאלה מומלצים לאנשים "חדשים" בתחום הטלפונים החכמים, וכן להורים שרוצים שילדיהם לא יסתובבו עם מכשיר ש"קורץ" לגנבים, אך עדיין מספק מפרט מעל הבסיסי.

אז אם אתם מאלה המחפשים מכשיר סמארטפון זול, נשמח לבשר לכם שהענקית הקוריאנית סמסונג תשיק בקרוב מכשיר המשך ל-Galaxy Mini המצליח. במכשיר החדש העונה לשם Galaxy Mini 2 תוכלו למצוא מספר שדרוגים, כמו המעבד, ששודרג מ-600Mhz ל-800Mhz, המסך מסוג ה-TFT שבדגם הראשון היה בגודל 3.1 אינצ'  ועתה שודרג לגודל 3.3 אינצ', גם רזולוציית המסך שופרה ושונתה מ 240×320 לרזולוציית 480×320 (או בשפה הטכנית- HVGA). המצלמה ככל הנראה , לא תשודרג, ותכלול חיישן של 3 מגה-פיקסל (ככל הנראה ללא פוקוס אוטומטי)

המכשיר יכיל 3GB של אחסון פנימי, ויריץ את מערכת האנדרואיד בגרסת 2.3. ויגיע עם תוכנת המסרים חוצת הפלטפורמות של סמסונג ה-ChatON. ה-Mini 2 ייחשף ככל הנראה בתערוכת הסלולר בברצלונה שם נגלה עוד פרטים אודותיו וכן את מחירו. (מקור)

 עדכון: גלקסי מיני 2 הוכרז רשמית.