חשבתם שה-Note 3 הוא פאבלט גדול? חישבו שוב- נראה כי היצרנית הקוריאנית מנסה להבהיר לכולם שהקלישאה "הגודל לא קובע" אינו חל על המכשירים האחרונים אותם היא מייצרת, ומוכיחה שוב עד כמה דק הגבול בין המונח סמארטפון, לטאבלט.

הודות לתמונות שהודלפו עם לוגו המפעילה הסינית China Mobile על ידי יצרנית כיסויים שמקורה באותה מדינה, נחשף עתה מכשיר ה-Galaxy Mega 7.0- טאבלט לוח חדש בקנה מידה דק במיוחד בעל קישוריות סלולריות המציבות אותו כסמארטפון לכל דבר. ה-Mega 7.0 מצוייד מסך ענק בגודל 7 אינץ' וגב דמוי עור המזכיר במעט את מכשיר ה-Note 3 Neo, גרסתו הזולה של הפאבלט המוצלח. על אף מפרטו הנחות יחסית שיציע המכשיר בהשוואה לסטנדרטים הקיימים של היום, המכשיר ימותג כפי הנראה כטאבלט לוח ולא כסמארטפון – ניסיון נוסף של החברה הקוריאנית לחדור לשווקים נמוכים.

מלבד מסך הענק וגב אחורי דמוי עור יאופיין המכשיר במימדים דקים וקלים למדי כאמור, ותחת מכסה המנוע יכלול מעבד מרובע ליבות על בסיס ערכת השבבים Snapdragon 400 במהירות שעון של 1.5 GHz, זיכרון RAM של 1.5 ג'יגה וזכרון אחסון בקיבולת של 8 ג'יגה .

טרם נקבע תאריך להשקתו של המכשיר, אך גורמים מעריכים שיוכרז כפי הנראה במסיבת העיתונאים אותה צפויה לערוך החברה ב-12 ליוני – מועד חשיפתו של טאבלט ה-Galaxy S החדש.