לסמסונג (Samsung) יש כבר מכשיר מבוסס מערכת ההפעלה הרזה Android Go, ועתה היא חושפת מכשיר נוסף והוא ה-Galaxy J4 Core. הדגם החדש מציע שדרוג קל לעומת קודמו, ה-Galaxy J2 Core, ויחד עם זאת נותר מכוון לשוק הביניים עם ממשק בסיסי ונקי מתוספות בגרסת אנדרואיד 8.1 (Android 8.1 Oreo) ובמהדורת Go.

ה-Galaxy J4 Core מצויד במסך מעט גדול יותר מהדגם הקודם בגודל 6 אינץ' ברזולוציית 720×1480 פיקסלים, וגם הוא משמר את המראה הצנוע והמיושן משהו. עוד קיים במכשיר שבב זהה ל-J2 Core, זהו Exynos 7570 הקנייני שפועל על ארבעה ליבות בתדר מקסימלי של 1.4 גיגה-הרץ.

עוד מציע J4 Core גם זיכרון עבודה (RAM) שנותר צנוע בנפח 1 גיגה-בייט, וכזה גם זיכרון האחסון שמציע לא יותר מ-16 ג'יגה-בייט מובנים. עבור אלה שאינם מסתפקים בנפח הבסיסי מאפשרת היצרנית להוסיף כרטיס הרחבה MicroSD ולאחסן עד 512 גיגה-בייט. על הפעלת המכשיר ממונה סוללה בקיבולת של 3,300 מיליאמפר/שעה, זאת בהשוואה ל-2,600 מיליאמפר/שעה בדגם הקודם.

כפי שאפשר היה לשער, גם מצלמת המכשיר אינה שואפת להרשים והיא כוללת חיישן אחורי יחיד באבחנת 8 מגה-פיקסל ומפתח צמצם f/2.2, ובקדמתו חיישן באבחנת 5 מגה-פיקסל ומפתח צמצם זהה.

מועד ההשקה של Galaxy J4 Core טרם נחשף, וגם כך מחירו, אך ידוע כי יגיע בצבעים שחור, זהב וכחול. אם להשוות לקודמו, שתומחר בסך כ-100 דולר (כ-363 ש"ח), ניתן להניח כי גם ה-J4 Core ישמר את המחיר הנמוך בהתאם לחזונה של גוגל.