סמסונג מרחיבה את סדרת ה-J החדשה שלה: אמש (ו'), הכריזה החברה על מכשיר ה-Galaxy J3 המיועד לשוק הביניים בעל מסך 5 אינץ' שיצטרף ל-Galaxy J5 ו-J7.

בצד המפרט, המכשיר כולל מסך Super AMOLED ברזולוציית 720p, מעבד מרובע ליבות במהירות מקסימלית של 1.2 ג'יגה-הרץ, לצד זיכרון עבודה בנפח 1.5 ג'יגה-בייט. נפח האחסון נאמד ב-8 ג'יגה-בייט בלבד, אם כי ניתן יהיה להרחיבו עד לנפח של 128 ג'יגה-בייט נוספים בעזרת כרטיס זיכרון סטנדרטי. כמו כן, ניתן למצוא תמיכה גם ברשת הדור הרביעי וסוללה בקיבולת 2600 מיליאמפר/שעה.

גם בגזרת הצילום נחשב המכשיר כסטנדרטי למדי, אך בהתחשב בעובדה כי המכשיר מיועד לשוק הביניים נראה כי צמד המצלמות בהחלט מתאימות את עצמן לשוק: מדובר במצלמה אחורית שתוכל להפיק תמונות ברזולוציית 8 מגה-פיקסל בעלת פוקוס אוטומטי ומצלמת סלפי קדמית ברזולוציית 5 מגה-פיקסל.

לאחרונה השיקה היצרנית מספר מכשירים מסדרת ה-J בשווקים ההודים שנחשבו למצליחים במיוחד: בין המכשירים ניתן למצוא את מכשירי ה-J1, J1 ACE וכן את מכשירי ה-J2 וה-J7. בהתחשב בעובדה שהמכשיר יכוון כפי הנראה לאזור המזרח, ייתכן וזה יכלול גם תמיכה בסים כפול. כמו כן, לא נאמר מתי הוא יועד להפצה כמו גם מה יהיה מחירו.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.