סמסונג מרחיבה את סדרת ה-J החדשה שלה: אמש (ו'), הכריזה החברה על מכשיר ה-Galaxy J3 המיועד לשוק הביניים בעל מסך 5 אינץ' שיצטרף ל-Galaxy J5 ו-J7.

בצד המפרט, המכשיר כולל מסך Super AMOLED ברזולוציית 720p, מעבד מרובע ליבות במהירות מקסימלית של 1.2 ג'יגה-הרץ, לצד זיכרון עבודה בנפח 1.5 ג'יגה-בייט. נפח האחסון נאמד ב-8 ג'יגה-בייט בלבד, אם כי ניתן יהיה להרחיבו עד לנפח של 128 ג'יגה-בייט נוספים בעזרת כרטיס זיכרון סטנדרטי. כמו כן, ניתן למצוא תמיכה גם ברשת הדור הרביעי וסוללה בקיבולת 2600 מיליאמפר/שעה.

גם בגזרת הצילום נחשב המכשיר כסטנדרטי למדי, אך בהתחשב בעובדה כי המכשיר מיועד לשוק הביניים נראה כי צמד המצלמות בהחלט מתאימות את עצמן לשוק: מדובר במצלמה אחורית שתוכל להפיק תמונות ברזולוציית 8 מגה-פיקסל בעלת פוקוס אוטומטי ומצלמת סלפי קדמית ברזולוציית 5 מגה-פיקסל.

לאחרונה השיקה היצרנית מספר מכשירים מסדרת ה-J בשווקים ההודים שנחשבו למצליחים במיוחד: בין המכשירים ניתן למצוא את מכשירי ה-J1, J1 ACE וכן את מכשירי ה-J2 וה-J7. בהתחשב בעובדה שהמכשיר יכוון כפי הנראה לאזור המזרח, ייתכן וזה יכלול גם תמיכה בסים כפול. כמו כן, לא נאמר מתי הוא יועד להפצה כמו גם מה יהיה מחירו.