המגמה של המסכים הגדולים מגיעה גם לסמסונג. הטרנד העכשווי הוא לא רק המסך הגדול, אלא גם מחיר זול יותר ולכן לא מדובר כאן במכשיר דגל שאנו מצפים לראות בהמשך (Galaxy S IV). הייתה זו HTC שהחלה זאת עם ה-Sensation XL (שלא היה זול במיוחד) ולאחריה ראינו גם את ה-Xtremer 5 המוגדל. כעת מגיעה גם סמסונג עם ה-Galaxy Grand, מכשיר עם מסך 5 אינצ' לטווח המחירים הבינוני.

הגלקסי גראנד בעל מפרט מעל הממוצע ורץ על מעבד כפול ליבה 1.2GHz עם 1 ג'יגה ראם. הוא מעוצב בדומה לשאר סדרת הגלקסי ועוביו עומד על 9.6 מ”מ. הוא מגיע עם 8 ג’יגה לאחסון בנוסף לחריץ הרחבה, וכן מצלמה אחורית 8 מגה פיקסל ומצלמה קדמית 2 מגה פיקסל. בצד הקישוריות הוא מצויד ב-WiFi n, GPS ו-Bluetooth, ואף מפתיע גם תקשורת דור 4 LTE. הגלקסי גראנד מצויד בסוללה בעלת 2,100 מיל-אמפר ורץ על מערכת האנדרואיד 4.1.2 Jelly Bean וכמובן שלל הפיצ’רים השונים הקיימים בממשק ה-TouchWIZ כמו ה-S-Voice, העוזרת האישית והמתחרה לסירי של אפל, Direct Call, Smart Alert וגם ה-Multi View לפיצול המסך.

הוא הושק במספר מדינות בשתי גרסאות כשהאחת עם סים כפול (דגם I9082) והשנייה עם סים בודד דגם (I9080) ומחירו החל מ-$380 (כ-1,400 שקל).

MWC-2013 Samsung

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.