סמסונג (Samsung) מתכננת להשיק את המכשיר המתקפל הראשון שלה, ככל הנראה בשנה הבאה. עד כה התפרסמו דיווחים רבים כמו פיתחו סוללה מותאמת, נצפו הדמיות תלת־מימדיות של המכשיר, ואף נחשפו תוכניות מוקדמות. כעת, אתר הטכנולוגיה ההולנדי nieuwemobiel יצר, בשיתוף פעולה עם המעצב Jonas Dähnert ועל סמך פטנטים שנחשפו, תמונות משכנעות למדי של המכשיר העתיד להגיע.

התמונות מיישרות קו עם הדיווחים שטענו כי סמסונג תשיק את המכשיר החכם שלה תחת השם Galaxy F, שבו האות F מייצגת את המילה לקפל (Fold) או מתקפל (Foldable). כמו־כן, גודל המסך השלם מוערך ב־7.3 אינץ' עם יחס העומד על 21:9 ורזולוציה של 1440×3360 פיקסלים.

תוצאת תמונה עבור סמסונג גלקסי

עם זאת, בניגוד להדמיות שנוצרו, צוין כי המכשיר לא יכול להיות מקופל לחלוטין, ויהיה פער קטן בין שני הצדדים, כמו ב־Surface Book של מיקרוסופט (Microsoft). הקפל לא נמצא במרכז המסך ומשאיר חלק קטן ממנו שעשוי לשמש מעין פס התראות או שליטה על ניגון מדיה.

בעוד שסורק טביעות האצבע בתמונות נמצא בגב ההתקן, סביר להניח שבסמסונג עשויים גם לבחור בפתרון בדמות סורק מתחת לתצוגה, כפי שהציגה מייזו (Meizu) לאחרונה. באשר למערך הצילום, הוא כולל ארבע עדשות: שתיים בחזית ושתיים על הגב.

קיומו ופיתוח של טלפון זה לא נחשבים סוד כבר זמן מה ועל־פי דיווחים רבים, סמסונג מתכננת להשיק אותו בתערוכת CES 2019, שתתקיים בין ה־8 ל־11 בינואר. תג המחיר צפוי להיות בין 1,500 ל־1,850 דולרים (שהם בין 5,500 ל־6800 שקלים), לא זול.