סמסונג (Samsung) מוסיפה לליין המכשירים עם מערך צילום כפול את Galaxy C8 המיועד לשוק הביניים. זהו המכשיר השלישי של החברה המגיע עם זוג עדשות בגבו זאת לאחר ה-Galaxy Note 8 (גלקסי נוט 8) שהיה לראשון ו-J7 Plus שהוכרז בתחילת השבוע.

עיצובו של ה-Galaxy C8 מזכיר מאוד את-J7 Plus וגם לו חיישן ראשי באבחנת 13 מגה-פיקסל עם מפתח צמצם f/1.7 וחיישן נוסף באבחנת 5 מגה-פיקסל ומפתח צמצם f/1.9. גם המצלמה הקדמית איכותית וזו מגיעה באבחנה של 16 מגה-פיקסל ומפתח צמצם f/1.9.

הימצאות זוג חיישנים בגב המכשיר מאפשרת צילום תמונות איכותיות יותר, כאשר ניתן להשתמש בהם לצורך בחירה של אזור המיקוד הרצוי גם לאחר צילום התמונה. בנוסף מצוידים זוג החיישנים במבזק LED כפול לצילום בתנאי תאורה קשים.

גם שאר הנתונים במפרט של ה-Galaxy C8 בעלי קווי דמיון רבים ל-J7 Plus. הוא מגיע עם מסך AMOLED שגודלו 5.5 אינץ' ברזולוציית Full HD, ומערכ העל שבב היא Helio P20 עם מעבד מתומן הליבות מבית מדיה-טק (MediaTek). עוד במכשיר סוללה אשר מציעה קיבולת של 3,000 מילי-אמפר/שעה. הוא מריץ גרסת אנדרואיד 7.1.1 וכן הוא תומך בשירות העוזר הקולי Bixby וב-'תצוגה תמיד פועלת' (Always-On).

ההבדל בין זוג המכשירים הוא בזיכרון העבודה והאחסון שהם מציעים. בעוד J7 Plus מציע זיכרון אחסון בנפח 32 ג'יגה-בייט וזיכרון עבודה (RAM) בנפח 4 ג'יגה-בייט, ל-Galaxy C8 קיימת אפשרות הבחירה בין 32 או 64 ג'יגה-בייט אחסון ולצד זאת 3 או 4 ג'יגה-בייט עבודה בהתאמה.

קרא עוד:  שני טלפונים חדשים לשוק הביניים הוכרזו בידי HTC

מידע באשר להשקת ה-Galaxy C8 טרם פורסם, אך ההשערות הן כי מחירו יתחיל מ-305 דולר (כ-1,071 ש"ח).