השמועות היו נכונות: סמסונג (Samsung) מתכננת לשלב מערך מצלמות כפול באחד ממכשירה, ה-Galaxy C10, כך לפי תמונות וסרטון הדמייה חדש שדלף לרשת. שיתוף פעולה בין האתר Pricebaba לקבוצת ההדלפות OnLeaks הצליח לחשוף את המראה החדש של הטלפון ואת התכונות הצפויות שלו.

לפי התמונות וסרטון ה-360 מעלות ניתן לראות כי המכשיר יציע גוף מתכתי, חיישן טביעות אצבע שמוטמע בתוך כפתור הבית וכאמור – זוג מצלמות אחוריות עם שני חיישני צילום נפרדים ומבזק LED כפול, לראשונה בתולדות סמסונג. מעבר לכך ניתן למצוא בו שקע אוזניות 3.5 מילימטר, מחבר USB Type-C להטענה ורמקול.

בצד השמאלי ניתן להבחין בכפתור ההפעלה ובכפתורי עוצמת השמע, בעוד שבצד הימני שלו נמצא כפתור נוסף. לפי ההערכות מדובר בלחצן ייעודי להפעלת העוזרת האישית של סמסונג, ביקסבי (Bixby), אשר הוצגה לראשונה במכשירי –Galaxy S8 ו-Galaxy S8 Plus.

עוד נאמר בדיווח גם מפרט המכשיר, שיכיל מסך 5.5 אינץ' Super AMOLED ויגיע עם מערכת Snapdragon 660 של קוואלקום (Qualcomm) שכולל את השבב הגרפי Adreno 512 שמיועד לשוק הביניים, וכן עם 4 ג'יגה-בייט של זיכרון פנימי. מערכת ההפעלה תהיה אנדרואיד 7 נוגט, כשעליה יותקן ממשק המשתמש של סמסונג. ככל הנראה מתוכננת גם גירסה גדולה יותר למכשיר בשם Galaxy C10 Plus, עם מסך בגודל של יותר מ-6 אינץ'.