באתר SamMobile הבחינו כי סמסונג (Samsung) סיימה לאחרונה בתהליך הרישום של שלושה מוצרים חדשים בארגון ה-Bluetooth SIG, האחראי על פיקוח ותקינה של מכשירים המשתמשים בטכנולוגיה האלחוטית. שני המוצרים הראשונים הם ה-Galaxy Fit״ וה-״Galaxy Fit e״, ואילו המוצר השלישי מכונה ״Galaxy Buds״. אין כמעט כל ספק כי מדובר למעשה בשתי רצועות כושר חדשות, ובאוזניות אלחוטיות שיהיו דגם מתקדם יותר של ה-Gear IconX מ-2018.

נכון לרגע זה, הפרט הנוסף היחיד שידוע על רצועות הכושר הוא זה שעולה מעצם רישומם: שתיהן תומכות בתקן Bluetooth 5.0 החדש יחסית, בעוד שרצועות הכושר הקודמות מתוצרת סמסונג הסתפקו בחיבורי Bluettoth 4.2 הבזבזניים יותר באנרגיה. באשר לאוזניות החדשות, גם הן תומכות בחיבור Bluetooth 5.0, ובנוסף יגיעו עם נפח זיכרון מרשים למדי: לא פחות מ-8 גיגה-בייט. 

לא ברור בדיוק לאיזה צורך בחרה סמסונג לצייד את האוזניות האלחוטיות החדשות שלה בנפח זיכרון זה,  אולם נראה סביר להעריך כי החברה נערכת להשקת דגם חדש של אוזניות ה-AirPods מבית אפל (Apple), שצפוי ליהנות משיפורים טכנולוגיים משמעותיים לעומת קודמו. פרט לשיפור המפרט, עשויה סמסונג לנסות ולעקוף את אפל גם במועד ההכרזה, בכך שתחשוף את כל שלושת המכשירים כבר באירוע שאותו מתכננת החברה ב-20 בפברואר לכבוד חשיפתו הרשמית של מכשיר הדגל החדש Galaxy S10.