סמסונג (Samsung) הכריזה על ה-Galaxy Book 2, מחשב 2 ב-1 (מחשב נייד וטאבלט) המבוסס על ערכת השבבים Snapdragon 850 של קוואלקום (Qualcomm). עיצובו החיצוני דומה להפליא לדגם ה-Surface Pro 6 שאותו חשפה מיקרוסופט (Microsoft) לפני מספר שבועות, לרבות מקלדת המתחברת למחשב בחיבור מגנטי, וציר המאפשר העמדת המסך במגוון זוויות לבחירת המשתמש.

יתר המפרט כולל 4 גיגה-בייט של זיכרון עבודה (RAM), מסך OLED בגודל 12 אינצ׳ וברזולוציה של 2160X1440 פיקסלים, ומערכת ההפעלה Windows 10. זו מגיעה אומנם מותקנת במצב ״S״ שבו היא תומכת רק באפליקציות שמורידים דרך החנות הרשמית של מיקרוסופט, אולם ניתן לשדרג אותה לגרסה המלאה של Windows 10 ולהסיר את כל המגבלות ללא תשלום נוסף (אם כי צפויה פגיעה מסוימת בביצועים). נפח הזיכרון לאחסון קבצים עומד על 128 גיגה-בייט, והסוללה אמורה להספיק לעד 20 שעות שימוש רצוף.

בנוסף כולל המחשב צמד רמקולים התומכים בתקן Dolby Atmos, שני חיבורי USB מסוג Type C, חיבור אוזניות סטנדרטי וגם שתי מצלמות, קדמית ואחורית באיכות 5 ו-8 מגה-פיקסל בהתאמה.

משקלו של המחשב עומד על כ-800 גרם. הוא יגיע לחנויות בארה״ב בתחילת החודש הבא במחיר של אלף דולרים, אולם מחיר זה כולל גם את המקלדת וגם עט סטיילוס (S-Pen), בעוד שבמחשבים מקבילים מתוצרת חברות אחרות מדובר בדרך כלל באביזרים שאותם יש לרכוש בנפרד.