לפי דיווח חדש, סמסונג (Samsung) לקראת שחרור שדרוג האנדרואיד מרשמלו 6.0 לחלק ממכשיריה ובאופן לא מפתיע, בראש הרשימה נמצא את מכשירי הדגל החדשים של השנה ושנה שעברה. ומה לגבי המכשירים הישנים?

כבר בחודש הבא יעודכנו צמד מכשירי הפרימיום האחרונים, ה-Galaxy Note 5 ו-Galaxy S6 Edge Plus. כחודש לאחר מכן, כלומר בינואר, צפויים מכשירי Galaxy S6 ו-Galaxy S6 Edge לקבל את העדכון המיוחל ובחודש פברואר, צפויים גם מכשירי ה-Galaxy Note 4 ו-Galaxy Note Edge להצטרף ולהתעדכן לגרסה החדשה. בכל מקרה ובהנחה כי הדברים אכן נכונים, לוח הזמנים מתייחס לגל העדכונים שמעבר לים, או ליתר דיוק לאנגליה שמשם הודלף המידע וכמובן למכשירים שנרכשו שלא דרך המפעילות הסלולריות, שכן אלו יצטרכו לחכות מעט יותר.

כמו בכל עדכון גרסה, גם הפעם נותרו לא מעט מכשירם שגורלם עדיין לא נקבע. בין המכשירים האלו, ניתן למצוא את Galaxy S5 שטרם ידוע מתי יעודכן לגרסה החדשה – אם בכלל. גורל זהה נקבע למכשיר ה-Galaxy Alpha שכבר הוסר מהמדפים בעקבות השקת סדרות ה-A וה-E שגם עבורם לא ידוע מתי העדכון יגיע.

ומה לגבי המכשירים האחרים של סמסונג דוגמת מכשיר Galaxy Note 3 ו-Galaxy S4? סביר להניח שאלו יאלצו להסתפק בגרסת הלוליפופ 5.0.