נראה כי כולם מחפשים לעצמם שעון חכם בימים אלה. אמש דיווחנו על כך שאפל פועלת במרץ לפיתוח ה-iWatch יחד עם צוות גדול מאוד, וכעת נראה כי גם סמסונג נמצאת במרוץ. על פי תמונות שדלפו השייכות כפי הנראה לממשק המערכת והוצגו באתר SlashGear, החברה הקוריאנית עובדת על פיתוח השעון אשר יכונה Galaxy Altius (גלקסי אלטיוס).

השם מרמז כי החברה מתכננת שהשעון יהיה מסדרת הגלקסי, כך שאפשר להניח כי מדובר במערכת הפעלה אנדרואיד, אך באחד מצילומי המסך נראה השם AltiusOS, כך שייתכן כי סמסונג פיתחה מערכת ייעודית עבור השעון. התמונות מציגות את הממשק מגיעות ברזולוציה 500×500, מה שיכול להעיד על רזולוציית המסך בשעון אולם מדובר ברזולוציה גבוהה למדי ביחס לגודלו של השעון, אך לא משהו שסמסונג לא מסוגלת לבצע.  בתמונות המסך ניתן לראות תפריט מסודר עם לחצנים גדולים לגישה למוזיקה, דואר, שעון ומפות וכן תתי תפריטים שכולם בשפה הסינית.

firstup-580x262

השם “Altius” כבר נשמע בחודש שעבר על ידיד אתר SamMobile האומר כי מכשיר הדגל של החברה מכונה בשם זה ויגיע בצבעי שחור ולבן כשתאריך ההשקה הצפוי באמצ אפריל. לא ברור מה הקשר הישיר לשעון אך עצם העובדה שהשם חוזר על עצמו בשמועות מעיד על נכונות חלק מהדברים.

אתם מוזמנים להציץ בשאר התמונות ולנסות לנחש בעצמכם מה סמסונג מתכננת לנו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.