סמסונג חושפת רשמית מכשיר אנדרואיד נוסף לסדרת ה-Galaxy הרחבה שלה, עם ה-Galaxy Ace S5830 שפגשנו מוקדם יותר החודש. המכשיר דומה ל-Galaxy S המקורי אולם סמסונג מייעדת אותו ככל הנראה לשוק הביניים כאשר הוא עלה באתר החברה באינדונזיה המאשר כמעט את כל מה שידענו.

ב-Galaxy Ace תמצאו מפרט מעט יותר חלש וגם תג המחיר יהיה בהתאם, ויכלול מסך מגע 3.5 אינצ’ ברזולוציה HVGA 320×480 (כחצי בהשוואה ל-WVGA), מעבד 800MHz, מצלמה 5 מגה פיקסל ומערכת האנדרואיד בגרסה 2.2 יחד עם ממשק ה-TouchWIZ 3.0.

בהשוואה (המתבקשת) ל-Galaxy S, יש לו מסך קטן יותר (4 אינצ’ במקור) ומעבד חלש יותר (1Ghz במקור), אולם פרט לכך שומר על כל שאר המאפיינים וגם עיצוב שלא רחוק מאחיו הגדול. בצד הקישוריות תמצאו את תקשורת ה-WiFi n ,Bluetooth 2.1, חריץ microSD, יציאת אוזניות 3.5 מ”מ, מקלט GPS, ותקשורת דור 3  (900/2100 MHz).

אין עדיין מידע מתי הוא מיועד לצאת או מה יהיה מחירו הסופי, אך וודאי סמסונג ידאגו להשלים לנו את החסר ממש בקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.