אחרי שכבשה את פסגת השוק הסלולר, יודעת סמסונג כי אי אפשר להסתמך רק על מכשירים יוקרתיים או לשוק הביניים, וצריך, כמו בנוקיה, לדאוג גם לשווקים הנמוכים. החברה הכריזה על Galaxy Ace Duos המאפשר לשלב זוג כרטיסי SIM, סוג של מכשירים הפופולריים במיוחד לשוק הנמוך ובמדינות עולם שלישי.

המכשיר מבוסס כמובן על מערכת האנדרואיד (2.3) ומציג מפרט חלש יותר מה-Galaxy Ace 2 (שעדיין לא הושק) ודומה יותר לדור הראשון, כאשר מוסיף תמיכה בזוג כרטיסי SIM הממוקמים בגב המכשיר ותומכים ברשתות GSM דור שלוש עד 7.2Mbps, אולם לא ניתן לקבל שיחות בשניהם במקביל וסים אחד מעביר את השיחות לסים השני ולהיפך, אך ניתן לבחור עם איזה סים להוציא שיחות.

ה-Galaxy Ace Duos מגיע עם מסך מגע 3.5 אינצ' 320×480, מעבד 832MHz, זיכרון 512MB RAM ומצלמה 5 מגה פיקסל. בנוסף גם קיים בו מקלט GPS, קישוריות WiFi וגם Bluetooth וחריץ microSD להרחבה. הסוללה בעלת 1,300mAh והוא מגיע עם ממשק ה-TouchWIZ יחד עם מספר אפליקציות מותקנות מראש כמו ChatON, Social Hub, Swype ועוד.

סמסונג תשיק את המכשיר בחודש הקרוב ברוסיה והודו תחילה ובבהמשך גם מספר מדינות באירופה, אמריקה הלטינית, אסיה ואפריקה ומחירו יעמוד על $240.

-פרסומת-
מנווט בין העכבר למוצץ, מאסטר בפוטושופ ומבשל מטעמים להנאתו. צלם מיום היוולדו ("אל תקראו למצלמה בטלפון DSLR") וחושב שלא צריך להוציא יותר מ-1,500 שקל על סלולרי חדש‎.