לפי דיווח מהמדליף האמין יחסית OnLeaks, מכשיר הביניים הבא של סמסונג (Samsung), ה-Galaxy A90, יגיע עם השבב המתקדם ביותר של קוואלקום (Qualcomm) בו השתמשה היצרנית הקוריאנית עד כה רק עבור מכשירי הדגל שלה – ה-Snapdragon 855. זו תהיה למעשה הפעם הראשונה בה בוחרת סמסונג להשתמש במעבד המתקדם בשוק עבור מכשיר ביניים, שכן בעבר בחרה החברה לצייד את מכשיריה הזולים יותר במפרט הנחות באופן ברור מזה של מכשירי הדגל שלה.

גם פרטים אחרים במפרט ה-Galaxy A90 עושים רושם חיובי למדי. סמסונג תשיק את המכשיר בשני דגמים, שניהם עם ה-Snapdragon 855 ועם מסך בגודל 6.7 אינץ׳ עם סורק טביעות אצבע מובנה. אחד הדגמים יכלול מצלמה אחורית בעלת שלוש עדשות באיכות 48, 8 ו-5 מגה-פיקסל, וחיבור לרשתות דור חמישי. הדגם השני יסתפק בחיבור דור רביעי, אך יתהדר במערך מצלמות משופר (48, 12 ו-5 מגה-פיקסל), ובטכנולוגיה ייחודית לייצוב תמונה אופטי המכונה "Tilt OIS".

ייתכן גם שאחד הדגמים, אם לא שניהם, יצוידו במנגנון המצלמה המתהפכת שכבר ראינו ב-Galaxy S80, כלומר מערך הצילום האחורי יוכל ״לנוע״ לקדמת המכשיר לצורך צילום תמונות סלפי איכותיות במיוחד. זהו מאמץ חסר תקדים מצד סמסונג במכשיר ביניים שעשוי אף להעפיל על סדרת ה-Galaxy S10, ונראה כי זהו מענה נדרש מצד החברה לתחרות הגוברת מצד היצרניות הסיניות כמו שיאומי (Xiaomi), אופו (Oppo) וכמובן וואווי (Huawei).