סמסונג תשיק בישראל את הרענון לליין מכשירי ה-Galaxy A לשנת 2016 ובניהם Galaxy A7 ו-Galaxy A5 (גלקסי A7 ו-גלקסי A5). מדובר כזכור בסדרה של מכשירים בעיצוב פרימיום המשלבים מתכת וזכוכית המיועדים לספק מאפיינים של מכשירים מובילים במחירים אטרקטיביים.

בין השיפורים שהסדרה מציעה היא תמיכה ב-Samsung Pay המבצע אימות באמצעות חיישן טביעות אצבע ו-NFC, שירות שיחל לפעול בקרוב בישראל. בנוסף, המכשירים מצוידים במייצב תמונה אופטי (OIS) במצלמה וכן הם כוללים את שלל תכונות האחרונות שראינו במכשיר הדגל של סמסונג כמו צילום מהיר בתוך פחות משנייה בלחיצה על כפתור הבית, צילום סלפי רחב ועוד.

מבחינה עצובית, המכשירים יציגו שילוב של מתכת וזכוכית, ומזכירים מאוד את מכשירי A הקיימים ומבחינה טכנית, ה-Galaxy A7 מצויד במסך 5.5 אינץ’ Full HD מסוג sAMOLED, רץ על שבב מתומן הליבות Exynos 7580, זיכרון עבודה (RAM) של 3 ג’יגה-בייט, אחסון פנימי של 16 ג’יגה-בייט עם אפשרות הרחבה, מצלמה 13 מגה פיקסל וסוללה בהספק 3,300 מיליאמפר/שעה. Galaxy A5 בעל מאפיינים דומים אולם המסך קטן יותר ועומד על גודל של 5.2 אינץ’ (Full HD), זיכרון RAM של 2 ג’יגה-בייט וסוללה 2,900 מיליאמפר/שעה. שני הדגמים רצים על גרסת האנדרואיד 5.1 ‘לוליפופ’ ותומכים בתקשורת LTE.

מחירם המשוער יעמוד על 2,099 שקל ל-Galaxy A5 ו-2,399 שקל ל-Galaxy A7 כאשר יהיה ניתן להשיגם בחנויות כבר בחודש הקרוב.

https://www.youtube.com/watch?v=Hy409bgKcgE