סדרת Galaxy A של סמסונג (Samsung) התרחבה לאחרונה במספר לא קטן של דגמים. אחרי שהכריזה אמש על Galaxy A80 ו-A70 עם המצלמה המסתובבת, הציגה החברה גם את Galaxy A20e ו-A40. שני הדגמים החדשים מקיימים את המדיניות החדשה של סמסונג, שהחליטה לאחד את סדרת Galaxy J לשוק הנמוך יחד עם סדרת Galaxy A. כך שאלה, בהתאם למספור שקיבלו, מיועדים לשוק הכניסה.

Galaxy A20e מגיע כחודש בלבד אחרי שסמסונג השיקה את Galaxy A20. הדגם החדש נכנס בתפר בין Galaxy A10 הבסיסי ל-Galaxy A20, כאשר מחירו יעמוד על 200 אירו כאשר הוא יושק בחודש הבא.

ההבדלים בין Galaxy A20 ל-A20e אינם גדולים. המסך הוקטן ל-5.8 אינץ’ (במקום 6.4 אינץ’), אך הוא עדיין מסוג Super AMOLED ברזולוציית 720p בתצורת Infinity V, כלומר מסך מלא עם מגרעת בצורת טיפה בחלק העליון לטובת המצלמה הקדמית.

Galaxy A20e כולל את מערכת העל שבב Exynos 7884 עם מעבד מתומן ליבות, לצד 3 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-32 גיגה-בייט לאחסון, עם אפשרות הרחבה בכרטיס microSD. מערך הצילום כולל חיישן 13 מגה-פיקסל וחיישן נוסף של 5 מגה-פיקסל מאחור, כשמעט מתחת נמצא גם חיישן טביעות האצבע.

Galaxy A40 עם מצלמת סלפי משודרגת

לעומתו, Galaxy A40 שנחשף מוקדם יותר החודש מציע מפרט מעט יותר משודרג. המסך בגודל 5.9 אינץ’ גם כן נושא מגרעת קטנה למצלמה הקדמית, בעלת חיישן של 25 מגה-פיקסל.

קרא עוד:  אינסטגרם רוצה לדעת את הגיל שלכם כדי לסנן תוכן פוגעני

מערך הצילום מאחור כולל זוג חיישנים של 16 ו-5 מגה-פיקסל ובתוכו של Galaxy A40 נמצא השבב Exynos 7885 עם מעבד מתומן ליבות וזיכרון של 4 גיגה-בייט. מבחינת האחסון יש 64 גיגה-בייט עם אפשרות הרחבה והסוללה היא בנפח 3,100 מיליאמפר/שעה עם תמיכה בטעינה מהירה.

המחיר של Galaxy A40 הוא 249 אירו ומגיע עם מערכת האנדרואיד בגרסת Pie עם ממשק ה-One UI החדש.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.