אם גם אתם קיבלתם ביממה האחרונה הודעה מוזרה מסמסונג (Samsung), אתם לא לבד: משתמשים בכל העולם דיווחו כי קיבלו התראה עם הספרה "1" כשמתחת שוב הספרה "1" כשמקורה מיישום Find My Mobile.

ההתראה החלה להתפשט אמש בשעות אחר הצהריים ומשתמשים שמו לב כי היישום גזל זמן שימוש רב מהסוללה. חלק מהמשתמשים חשדו כי מדובר בפרצה בטלפון, במיוחד לאור העובדה כי ההתראה מגיעה מאפליקציה שנועדה לשימוש לאיתור הטלפון מרחוק.

החדשות הטובות הן כי לא צריך לדאוג וכי מדובר בתקלה שמקורה בטעות אנוש. בסמסונג טענו כי ההתראה נשלחה בטעות כאשר התבצעו בדיקות פנימיות וכי אין כל השפעה על המכשיר או על תקינות השירות. שעות בודדות לאחר התפשטות ההתראה, בסניף האנגלי של החברה צייצו והתנצלו על התקלה.

זו לא הפעם הראשונה שטעות שכזו מתרחשת אצל יצרניות הסלולר בהיקף גדול שכזה. ביולי אשתקד וואן פלוס (OnePlus) שלחה הודעה בסינית למשתמשים. גם כאן התברר כי ההודעות נשלחו בזמן בדיקה ופיתוח של אנשי הצוות שלה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.