סמסונג (Samsung) כבר הציגה לעולם את ה-Infinity Flex, המסך המתקפל שלה שצפוי להגיע בקרוב על מכשיר ראשון בשם Galaxy F. אבל החברה לא תסתפק רק בזה כי לפי רישומי פטנט היא רוצה לקחת את היכולת הזו צעד אחד קדימה.

בפטנט שהגישה החברה בדרום קוריאה ודווח לראשונה ב-Gizmochina ו-LetsGoDigital, מתגלה עיצוב למכשיר הבנוי משני מסכים, אשר ניתן לקפל אותם ולקבל מכשיר קטן וקומפקטי. לא משהו שלא ראינו בעבר, אך השוני הוא שכל מסך יכול להתנתק ולעבוד בנפרד אחד מהשני, וניתן יהיה להוסיף מסכים בצורה מודולרית וכך להגדיל את שטח התצוגה.

לפי התרשימים, החיבור יתבצע במהירות באמצעות מגנטים ומגעים חשופים שיאפשרו גמישות רבה בחיבור המסכים לכדי מסך בכל צורה שהיא. יתרה מכך, ניתן יהיה לחבר את המסכים אחד לגב של השני או אחד בנציב לשני, או אפילו באופן הפוך. כך לדוגמה ניתן יהיה להשתמש בחלק אחד למקלדת והשני לתצוגה, או כשהם מחוברים גב אל גב אז תצוגה אחת תשמש כמסך לצילום.

לא ברור לעתה עתה האם סמסונג אכן תממש את הפטנט המדובר, אבל בהחלט זה יכול להיות מכשיר מסקרן.

Samsung toestel

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.