סמסונג רוצה להביא לשוק הסמארטפונים קונספט חדש: משרד סימני המסחר והפטנטים האמריקאי פרסם לאחרונה פרטים סביב פטנט חדש של סמסונג המתאר טכנולוגיה (והמצאה) חדשה שתאפשר למשתמשים לצלם תמונה באמצעות המכשיר שלהם או לבחור כל תמונה שקיימת במכשיר ו"לעטוף" אותה סביב המכשיר כולו וכל זה באמצעות רכיב חומרה מיוחד שישולב בתוך יחידת התצוגה במכשיר. ההמצאה המכונה smart device-skin יאפשר למשתמשים לשנות את העיצוב בכל זמן שירצו ולהתאים את עיצוב המכשיר בהתאם ללבושם או למצב הרוח שלהם. מהתמונה שמוצגת כאן בהמשך אפשר לראות כיצד ההמצאה אמורה לעבוד ומציגה את היסודות של ממשק המשתמש.

עדיין לא ברור כיצד המוצר יפעל, או כמה חשמל הוא יצרוך במידה ומדובר במסך (גמיש?) אך נראה כי בסמסונג בטוחים כי המצאה זו הולכת להיות "הדבר הגדול הבא" בכל מה שקשור לחווית השימוש בסמארטפונים שלנו והחברה אפילו שוקלת גרסה מסחרית שתימכר כאביזר עבור סמארטפונים ישנים של החברה. בקשת הפטנט של סמסונג הוגשה במקור ברבע השלישי של שנת 2011 וכעת מוצגת לציבור, תאריך או רמז למתי נראה את ההמצאה המעניינת הזאת מיושמת במכשירים לא קיבלנו, אך אנו מעריכים כי זה יקח תקופה לא קצרה.

מי שחלמה על רעיון דומה היא נוקיה עם קונספט ה-Gem שראינו לפני מספר חודשים אך במקרה של נוקיה אין עדיין את הטכנולוגיה הדרושה כדי ליצור סמארטפון שכולו מסך מגע שלם. (מקור)

קרא עוד:  סמסונג הכריזה על Galaxy Book S - מחשב חדש המבוסס על Snapdragon 8cx