האם מכשירי הגלקסי האחרונים חשופים לפריצה חמורה? על פי הדיווח של Alephazin, חבר פורום ב-XDA, מעבדי ה-Exynos 4210 ו-4112 הקיימים במכשירי הגלקסי אס 3 והנוט 2 יכולים להיות חשופים לגישה מרחוק לזיכרון המכשיר דרך אפליקציה המאפשר לחדור למכשיר ולמידע האישי, למחוק אותו מרחוק ואף שליטה מלאה באמצעות השגת הרשאות מנהל (רוט). Alephazin אומר כי אמנם הפירצה קיימת בגלקסי אס 3 במכשירים בעלי רום מקורי של סמסונג, אך קיימת גם בגלקסי אס 2 ואף ב-Meizu MX ומכשירים נוספים המשתמשים במעבד ה-Exynos של סמסונג.

חבר XDA נוסף בשם Chainfire טוען כי כך למעשה הצליח לפתח את יישום המאפשר לקבל הרשאות מנהל על המכשיר בלחיצת כפתור כאשר שיחרר את יישום ה-SuperSu.

בין המכשירים הנוספים החשופים לפירצה הם גם הנוט הראשון (GT-N7000), הטאבלט נוט (GT-N8000 ו-GT-N8010) וגרסאות נוספות של מכשירי הגלקסי המופצים בארה”ב.

סמסונג עדיין לא הגיבה לעניין, וככל הנראה כבר קיבלה את המידע על פירצה ועוד לא ברור מתי תשחרר את העדכון אשר יפתור זאת. בינתיים, מפתח אחר השיק אפליקציה הסוגרת חלקית את הפירצה תחת האתר Project Voodo, אולם אנו ממליצים רק למביני עניין להתקינה. (מקור)