סמסונג (Samsung) מתכוננת כבר לדור הבא של המכשירים כאשר הכריזה היום על Exynos 9810, מערכת העל שבב החדשה מתוצרתה עם מעבד משודרג ויכולות גרפיקה משופרות.

Exynos 9810 מגיע אחרי 8895, השבב הקיים ב-Galaxy Note 8 ו-Galaxy S8 ומיועד להתחרות ב-Snapdragon 845. למרות שהכריזה על יכולת ליצור ב-8 ננומטר, השבב החדש מיוצר ב-10 ננו-מטר בדור השני המשלב שמונה ליבות ושבב גרפי משודרג.

סמסונג לא חשפה את כל הפרטים, אך לדבריה השבב הגרפי Mali-G72 המוטמע בו מיועד לספק את דרישות הגבוהות לתחום המציאות המדומה והרבודה. עוד נאמר כי השבב החדש יתמוך ברשתות Gigabit LTE עם מהירות הורדה של עד 1.2 ג'יגה-ביט בשנייה.

סמסונג מייעדת את Exynos 9810 עבור מכשירי השוק העליון, כלומר ה-Galaxy S9 ו-Galaxy S9 Plus שיוכרזו ברבעון הראשון של 2018. סביר כי אלו יוצעו בשווקים נבחרים על בסיס שבב Snapdragon 845 שעדיין לא הוכרז. את הפרטים המלאים סמסונג תחשוף בהמשך.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.