הרגשונים בהם משתמשת סמסונג (Samsung) בממשק שלה זכו להפוך עם הזמן לידועים לאו דווקא בגלל הסיבות הנכונות. החברה בחרה משום מה להשתמש לאורך השנים ברגשונים שלא ממש מתאימים לתקנים, ובמקרים רבים גם לא ממש מדויקים. אך נראה כי החברה שמעה את המשתמשים בנוגע לבעיית אי האחידות – והעדכון האחרון של Samsung Experience מביא עימו שינוי עיצובי רוחבי לחייכנים הבעיתיים ומיישר קו עם המראה הנפוץ שלהם.

טרם העדכון מכשירי סמסונג 'התהדרו' במספר רב של רגשונים ייחודיים. כך לדוגמא: במקומות בהם מכשירים אחרים היו מציגים עוגיות שוקולד צ'יפס, משתמשי מכשירי ה-Galaxy למיניהם ראו קרקרים מלוחים, וזה אפילו לא קרוב. כעת, עם תחילת הפריסה של אנדרואיד 8.0 אוריאו (Android 8.0 Oreo) שכוללת את גרסה 9.0 של ה-Samsung Experience, החברה החליפה את רוב הרגשונים הבעייתים ומציעה תמיכה בגרסה 5.0 של החייכנים וקרוביהם.

Samsung-Experience-9-0-Emojipedia-Comparison-Grimace-Weary-Savouring-Smirk-Drool

על פי רשימת השינויים שעלתה לאתר Emojipedia הממשק האישי של סמסונג כולל כעת כ-329 רגשונים חדשים ביניהם: דמויות מגוונות מבחינת מגדר ואתניות, חייכן עם עיני כוכבים, חייכן חולה, זברה, צרצר, טי-רקס, קיפוד לב כתום, אוכל סיני ועוד.

גרסה 9.0 החלה להגיע אל מכשירי הגלקסי נוט 8 (Galaxy Note 8) עם התחלת הפריסה של אנדרואיד 8.0  וצפוייה להגיע גם אל מכשירי הגלקסי אס 8 (Galaxy S8) לקראת סוף פברואר.