התבטאות יוצאת דופן מגיעה בשישי האחרון מסמסונג. בכיר החברה, ג’ון דונג-סו (Jun Dong-Soo), ראש חטיבת שבבי הזיכרון שוחח עם כתבי Korea Times ואמר כי Windows 8 נכשלה בשוק המחשבים האישיים ולא הצליחה לשנות במאומה את הצריכה. ממש בדומה ל-Windows Vista, מערכת ההפעלה הנלעגת ביותר של מיקרוסופט, Windows 8 לא שינתה את השוק.

“תעשיית המחשבים האישיים אף התכווצה, זאת למרות השקת מערכת Windows 8”, אמר ג’ון. “אני חושב ש-Windows 8 לא טובה יותר מפלטפורמת ה-Windows Vista הקודמת.” עוד הוא מציין את הדרישה הנמוכה בשוק למחשב הטאבלט Surface של מיקרוסופט וגם לא שוכח את מחשבי האולטרה-בוק שלדבריו נכשלו בשל שהגיעו עם מערכת הפעלה פחות תחרותית.

בכתבה דיבר ג’ון על כיצד חטיבת הזכרונות עשתה את המעבר וקיצצה בייצור של זיכרונות לשוק ה-PC והגדילה את ייצור זכרונות עבור הסמארטפונים. במילים פשוטות הוא אומר כי Windows 8 היא Windows Vista החדשה, והיא לא הצליחה לגרום לשוק לרכוש יותר מחשבים.

כעדות לדברים שנאמרו כאן, במיקרוסופט לא יכולים להיות מודאגים יותר כאשר קצב האימוץ של המערכת עולה באופן איטי וכיום על פי הערכות, היא מותקנת רק על 2.61 אחוז מכלל המחשבים בעולם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.