נדמה שמכשיריה של סמסונג' יצרנית הסמארטפונים הגדולה בעולם נמכרים כמו לחמניות חמות בקצב מסחרר. הגלקסי S הראשון מכר כ-24 מליון יחידות ברחבי העולם מאז שהושק לפני קצת יותר משנתיים, וה-Galaxy S II כבר מכר כ-28 מליון יחידות בחצי מהזמן. כעת, נראה כי ה-Galaxy S III הולך לשבור שיא חדש במכירות, כך לפי סוכנות הידיעות רויטרס שמדווחת כי על פי דבריו של ג'יי קיי שין, נשיא סמסונג בתחום המכשירים הניידים, החברה צפויה לסגור את חודש יולי עם נתון מכירות של למעלה מ-10 מליון יחידות של מכשיר הדגל החדש שלה.

נכון לעכשיו, לא ברור האם עשרת מיליון היחידות הללו נמכרו באופן ישיר לצרכנים, קמעונאים או לחברות הסלולריות, אך אי אפשר להתעלם מכך שזהו נתון מדהים בהתחשב בעובדה שהמכשיר הושק לראשונה ב-29 במאי באירופה ומדינות מסוימות אף לא הספיקו עדיין לקבל אותו, כמו ארה"ב וקנדה לדוגמה, שמשמשות כנתח שוק עצום בכל הקשור למכירות של סמארטפונים, שם ההשקות מתעכבות בשל "ביקוש עצום" למכשיר. כמו כן, ל-Galaxy Note לקח 7 חודשים על מנת להגיע ל-7 מליון מכירות, וה-S III עומד להגיע לציון דרך שהוא כפול מכך בחודשיים בלבד.

ה-Galaxy S III הוא כיום אחד מהסמארטפונים מבוססי האנדרואיד המועדף על המשתמשים, ויהיו אף כמה שיגידו שהוא אולי הטוב ביותר מביניהם, בהחלט מכשיר שמעורר התרגשות רבה בקרב משתמשי האנדרואיד ולנו יש הרגשה שהוא יהפוך למכשיר הנמכר ביותר עד כה בסדרת ה-S של סמסונג.

קרא עוד:  עדכוני אנדרואיד: נוקיה הכי מהירה, סמסונג איטית מדי