סמסונג אלקטרוניקס תחל לייצר בקרוב שבבים עבור חברת AMD, כך אמר גורם לא רשמי מתוך החברה המצוי בפרטים. לפי הדיווח, סמסונג תהיה אחת מזרועות הביצוע של AMD אשר תשתף פעולה עם חברת המוליכים למחצה GlobalFoundries  כדי לייצר מעבדים גראפיים בליתוגרפיה של 14 ננו-מטר.

סמסונג בין המובילות כיום בייצור שבבים. החברה ביצעה מספר מהלכים עסקיים בשנה האחרונה בניסיון להיכנס לתחומים נוספים מלבד מוצרי הצריכה וכי כיום, מלבד השבבים שהיא מייצרת עבור מוצריה, היא מייצרת גם עבור אפל (Apple) ו-Nvidia, כך שהחיבור עם AMD צפוי לספק לה גדילה בשווקים שעד כה היא לא הייתה.

החברה חשפה לאחרונה כי היא תחל בקרוב בייצור בליתוגרפיה של 10 ננו-מטר, דבר שיספק לה הובלה על המתחרים כמו TSMC ולייצר שבבים הצורכים פחות חשמל לצד ביצועים גבוהים יותר.

גם ל-AMD ישנה ציפייה כי השנה הזו היא תצליח לנפץ את התחזיות ואולי סוף סוף להצליח ולאיים על אינטל (Intel). החברה תשיק בקרוב את סדרת מעבדים חדשה המבוססת על ליבת Zen, שצפויה לפי החברה, לספק ביצועים משמעותיים גבוהים יותר למחשבי ה-PC העתידיים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.