סמסונג (Samsung) אומנם נהנית בימים אלו ממה שנראה כיתרון טכנולוגי מהותי לעומת מתחרותיה עם ה-Galaxy Z Flip, המכשיר המתקפל הראשון המצויד במסך מצופה זכוכית גמישה במקום פלסטיק, אולם אין בכוונתה לשמור על מסך זה כבלעדי עבור מכשיריה בלבד. חטיבת התצוגה של סמסונג מציעה אותו כבר עתה למכירה ליצרניות נוספות, המעוניינות לשלב אותו במכשיריהן.

בסמסונג מכנים את המסך בשם המסחרי UTG או Ultra-Thin Glass ("זכוכית אולטרה דקה"), וטוענים כי מדובר בשילוב מוצלח בין גמישות עיצובית יוצאת דופן, קשיחות ועמידות, מרקם נעים למגע וייצור המוני אחיד. בעוד שיש כבר חששות בנוגע לעמידותו של מסך זה, שהוא כמעט בוודאות רגיש יותר ממסכי טלפון חכם רגילים המוגנים באמצעות "זכוכית גורילה" המוכרת, היצרנית הקוריאנית סבורה כי מדובר בפריצת דרך בתחום שתזכה לאימוץ נרחב.

בהודעתה לעיתונות לא מציינת סמסונג את שמן של יצרניות שכבר רכשו את המסך, אולם לא ברור האם היא נמנעת מכך מטעמי סודיות או שפשוט עדיין אין כאלה. כמו כן, מודה סמסונג כי מסך ה-UTG איננו פרי פיתוח עצמאי לחלוטין של החברה, אלא מיזם משותף עם יצרנית קוריאנית נוספת ששמה איננו מוזכר שהחל כבר ב-2013, ותוצאותיו מגיעות היום.