בעוד פחות מחודש סמסונג (Samsung) תחשוף לא רק את ה-Galaxy S9, אלא גם את עמדת העגינה DeX במהדורה חדשה שתקרא DeX Pad. כך חשף הלילה המדליף איוואן בלאס (evleaks) בחשבון הטוויטר שלו, שהציג את המוצר בתמונות ראשונות לאחר ששמועות לגביו נפוצו בחודש שעבר.

DeX Pad יציע שימושיות נוספת ומלבד היותו תחנת עגינה לטלפון אשר תאפשר לעבוד עם המערכת בממשק עבודה שולחני מלא בחיבור מסך מלדת ועכבר. בזכות עיצובו, הטלפון יונח על המשטח ולא יעמוד כפי שהיה בדור הקודם, כך ינוצל מסך המגע של ה-Galaxy S9 אשר ישמש גם כמשטח לעכבר (Touch Pad).

עוד ניתן להבחין בחיבורים החיצוניים של DeX Pad הכוללים יציאת HDMI מלאה לחיבור למסך, שתי כניסות USB סטנדרטיות לחיבור התקנים חיצוניים כמו מקלדת או התקני אחסון, וכן כניסת USB-C לחיבור למקור חשמל חיצוני. בחלק השטוח ישנם גם חורי אוורור וייתכן כי בפנים גם שוכן מאוורר קטן להפחתת הטמפרטורה בזמן העבודה של המכשיר.

התמונות אף חושפות פרט נוסף על ה-Galaxy S9 בו נראה לראשונה החלק התחתון של המכשיר, שם ניתן להבחין כי סמסונג תשאיר את כניסות האוזניות הסטנדרטית (3.5 מ"מ).

ההכרזה הרשמית של DeX Pad וגם Galaxy S9 תתרחש בתערוכת MWC 2018 שתיערך בסוף החודש. אנחנו כמובן נהיה שם ונדווח.

וידאו: Galaxy DeX – להפוך את הגלקסי למחשב

קרא עוד:  שאומי ביצעה קריאת החזרה לקורקינט הפופולרי שלה

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.