העובדה כי בסמסונג (Samsung) עובדים במרץ על מנת לפתח מכשיר מתקפל ידועה לכל, כאשר בכירי החברה ההתבטאות לא פעם בנושא ובתערוכת הסלולר האחרונה נציגים אף הציגו מכשיר שכזה בחשאי. עתה נראה כי החברה קרובה צעד אחד יותר לכיוון חזון המכשיר המתקפל כאשר דיווח חדש גורס כי זו השיגה פריצת דרך בפיתוח סוללה מתקפלת בעלת נפח שיספק את צרכיו של מכשיר דגל עתידי.

היכולת לייצר סוללה גמישה ומתקפלת לא זרה לסמסונג – עוד ב-2014, Samsung SDI, זרוע ייצור הסוללות ואמצעי האחסון של הענקית הקוריאנית הציגה אב טיפוס של סוללה הניתנת לקיפול. האב טיפוס היה בעל נפח של 210 מילאמפר/שעה, נפח נמוך ולא שמיש במכשיר דגל שכן אלו מצוידים בסוללות בנפחים שנעים סביב ה-3,000 מילאמפר/שעה.

Samsung Galaxy X

כאמור, על פי הדיווח סמסונג קרובה לייצור המוני של סוללות גמישות בנפחים שנעים בין 3,000 ל-6,000 מילאמפר/שעה כאשר הגעתן של הסוללות הגמישות לשוק צפוי לפני סיום הרבעון האחרון של השנה. פריצת הדרך הזו מהווה עוד חלק בדרך להשקה של מכשיר ה-Samsung Galaxy X שעל פי השמועות ייתכן שיוצג בתערוכת הסלולר בברצלונה שתערך בפברואר 2019.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.