כמדי שנה מתכננת סמסונג (Samsung) להציג גם בתערוכת CES 2020 פרויקטים ניסיוניים שונים אותם יזמו עובדי החברה תחת מעבדת C-Labs. אלו עשויים להפוך למוצרים של ממש במידה ויצליחו לעניין את הקהל והמשקיעים, או להיעלם זמן קצר לאחר ההכרזה עליהם – כפי שאכן קרה ברוב המקרים.

כך או כך, אחד המוצרים אותם תציג סמסונג השנה במסגרת זו היא מקלדת ווירטואלית מסוג חדש. למעשה, מדובר באפליקציה הסורקת את המשטח מולו מונח מכשיר הטלפון, ומזהה לחיצות על אותו משטח כאילו מוקרנת עליו מקלדת. המשתמש נדרש לנחש את מיקומי הלחצנים, אך המקלדת יכולה להיות בגודל מלא (או כל גודל אחר שאותו משטח מאפשר). בעבר כבר נראו פתרונות דומים המבוססים על הקרנת לייזר של מקשים כלפי המשטח, אך זה של סמסונג מוטמע בתוך מכשיר הטלפון החכם ולמעשה לא דורש כל חומרה נוספת.

עוד המצאה של אחד מעובדי סמסונג הוא טוש הדגשה שגם סורק את המילים בזמן אמת ושומר אותם בזיכרון מכשיר הטלפון, וכך ניתן בכל רגע לשלוף את הטקסט שהודגש. גם פתרונות כאלו כבר נראו בשוק, אם כי רובם אינם משלבים הדגשה בפועל, אלא רק סורק קומפקטי.

עוד במבחר הגימיקים שתציג סמסונג בתערוכה הקרובה: סורק קרני שמש (UV) לצורך אזהרה על מצב המסכן את בריאות המשתמש, מנורה בצורת חלון היוצרת תאורה טבעית, וגם פתרון טכנולוגי לסריקת עור הקרקפת והמלצה על טיפולים לשימור השיער.