זמן קצר לאחר שסמסונג (Samsung) הודיעה כי תחל במכירה בפועל של מכשירי Galaxy S8, טלפוני הדגל החדשים שלה, ב-21 לאפריל דווח כי היא דוחה את ההשקה לשבוע לאחר מכן, קרי ב-28 לאפריל.

הסיבה היא ככל הנראה בעיות בכמות של שבבי ה-10 ננו-מטר שיוצאים מהמכונות של יצרניות המעבדים, בהיבט של ה-Snapdragon 835 מבית קוואלקום (Qualcoom) וגם בהיבט של ה-Exynos 8895 של סמסונג בעצמה, כשרוב הייצור תלוי במכונות של חברת הייצור הטייוונית TSMC.

את הדיווח הראשון אודות הדחייה בהשקת ה-Galaxy S8 צייץ יום לפני המדליף הסדרתי אוון בלאס ([email protected]) בחשבון הטוויטר שלו,. הוא ציין כי הסיבה לדחייה יכולה לנבוע משני גורמים: הראשון הוא סדרת בדיקות נוספות שמטרתן למנוע תקלות סוללה כמו ב-Galaxy Note 7 (גלקסי נוט 7), והשני בעיות בייצור המערכות על שבב ב-10 ננו-מטר. הסיבה השנייה התבררה כנכונה, ובלאס לא התאפק ועקץ: "כנראה ש-LG ידעו מה הם עושים".

למרות הדחייה בהשקה, אין דחייה בהכרזה והיא תערך ב-29 במרץ. לפי הדיווחים עד כה, Galaxy S8 יגיע עם מסך 5.8 אינץ' ברזולוציית 2K ואילו מהדורת הפלוס (Galaxy S8 Plus) תציע מסך של 6.2 אינץ'. כך או כך, המסכים בשני המכשירים יציעו יחס היבט של 18:9, בדומה ל-LG G6. תחת מכסה המנוע הוא יצויד, אמור, ב-Snapdragon 835 או Exynos 8895 בהתאם לאזור המכירה. זיכרון העבודה יהיה בנפח של 4 או 6 ג'יגה בייט, וזיכורן האחסון המובנה יוצע בנפחים של 64 או 128 ג'יגה- בייט. בנוסף צפוי המכשיר לכלול סורק קשתית וכן מצלמה אחורית באבחנה של 12 מגה-פיקסל.