אחרי הביקורת שספגה סמסונג מהמבחר הלא מרשים בלשון המעטה שהציגה בתערוכת MWC בברצלונה, ובניהם ה-Galaxy Tab 2 10.1 והנגן בעל המפרט הפשוט Galaxy S WiFi 4.2, מציגה סמסונג Galaxy Player 70 Plus נגן מדיה עשיר וחזק.

דגם זה מחליף למעשה את ה-Galaxy Player 5.0 החולקים את אותו גודל מסך (5 אינצ') כאשר הוא משדרג למעבד כפול ליבה 1Ghz במקום מעבד החד ליבה. פרט לעובדה כי הוא דומה מאוד ל-Galaxy S II, הנגן גם מריץ את מערכת האנדרואיד בגרסת Gingerbread יחד עם ממשק ה-TouchWIZ המוכר. הוא מגיע עם אחסון פנימי של 16GB או 32GB, תקשורת WiFi וללא דור 3, אך כדי לפצות הוא מגיע עם סקייפ כדי לאפשר שיחות על גבי תקשורת הרשת האלחוטית.

למכשיר סוללה חזקה למדי בת 2,500mAh מצלמה 5 מגה פיקסל, חריץ microSD ורדיו FM. היה נחמד לדעת באילו קידודים הנגן תומך פרט ליכולות הבסיסיות אך נראה כי דווקא מחירו יכול לפגוע בהצלחתו כאשר הוא עומד על $357 לגרסת 16GB ו-$420 לגרסת 32GB כאשר יחל להימכר בקרוב במזרח.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.