סמסונג גורמת לציפיות רבות ברשת להגעת מכשיר הגלקסי הבא, ולמרות כי האירוע יתרחש רק בעוד 10 ימים, סמסונג החלה בספירה לאחור להיום (שני) בשעה 14:00 שעון ישראל, אז אמורה החברה לחשוף עוד חלק בפאזל.

סמסונג מזה מספר ימים זורקת רמזים ברשת, זה החל שלשום עם תמונה בה נראה מכשיר סמארטפון המכוסה עם התאריך והשעה בה הוא צפוי להיות מוכרז בלונדון, זה המשיך אמש עם ציוץ של החברה “Destination: tgeltaayehxnx.com” שם היא סופרת לאחור, כמה שנראה באתר שבו ייחשף המכשיר באירוע ההכרזה. “הצעד הבא” כפי שנכתב באתר, יתרחש כאמור בעוד מספר שעות, וכך אט אט סמסונג תחשוף עוד פרטים על המכשיר הבא, גם מבלי להמתין לשמועות שיגיעו. בכל מקרה, נמשיך לעדכן.

עדכון: אחרי הספירה לאחור, סמסונג לא חשפה את המכשיר או לפחות פרטים כלשהם אלא הציגה סרטון המציג כמה הטכנולוגיה החכמה היא חלק מאיתנו ועוד משפטים דומים כאלה על רקע מבט מהחלל על הגלקסיה. אז אם קיוויתם שנראה משהו היום, תאלצו להמתין עד הטיזינג הבא.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.