גלקסי S10

הכינוי Edge אותו סמסונג (Samsung) הוסיפה לדגמיה כדי לציין את המסך הקמור לצדדים, שנחשב בעבר למשהו ייחודי בהשוואה למסכים השטוחים, כבר לא נמצא בשימוש מאז Galaxy S7 Edge שהושק ב-2016. אבל ייתכן כי עם Galaxy S10 הוא ישוב חזרה.

השם Galaxy S10 Edge נצפה כאחד משלושת הדגמים הצפויים שיושקו – כשהשניים האחרים הם Galaxy S10 Lite ו-Galaxy S10 Plus. כלומר, הדגם הרגיל כבר לא ייקרא רק Galaxy S10 אלא תתווסף אליו המילה Edge. הסיבה לכך היא ככל הנראה הצורך להבדיל בין דגם ה-Lite לדגם הרגיל, הבדל שנובע מהמסך בו נעשה שימושבכל אחד מהמכשירים.

מלבד זאת הדיווח מוסיף כי סמסונג תשיק את סדרת Galaxy S10 במגוון גדול יחסית של צבעים כמו כחול, ירוק, לבן, ורוד, צהוב, שחור, אדום ואפור. לבסוף סופר כי כחלק מהערכה המכשיר יגיע עם מגן מסך המותקן מראש, דבר שסמסונג לא נוהגת לעשות במכשיריה.

לפי הדיווחים עד כה, כל המכשירים ייזכו למסך מלא מקצה לקצה ללא מגרעת, כאשר דגם ה-Lite יציע מסך בגודל 5.8 אינץ' לעומת 6.1 אינץ׳ בדגם הרגיל. בשניהם מצלמת סלפי יחידה הממוקמת בצידו הימני העליון של המסך, ושתיים או שלוש מצלמות מאחור. Galaxy S10 Plus, היקר בחבורה, מצויד במסך גדול יותר 6.4 אינץ׳. בנוסף, סמסונג תציג גם דגם תומך דור 5 במהדורה מוגבלת במקביל להשקה עבור דגם הפלוס.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.