האם Galaxy S7 Active אכן אינו חסין כנגד מים כפי שעלו מהבדיקות בארה"ב? מתברר שכן. סמסונג (Samsung) מאשרת כי קיימים מספר ליקויים בדגם המוקשח של מכשיר החברה שהושק לאחרונה.

הטענות, שכבר פורסמו בחודש שעבר והוכחו על-ידי מגזין הצרכנות האמריקני Customer Report אשר ביצע מספר בדיקות עמידות, קובעות כי הדגם העמיד יותר Galaxy S7 Active אינו עמיד לחדירה של מים. זאת למרות כי מדובר במכשיר שעל-פי מפרט היצרנית עמיד בתקן IP68, המאפשר לשהות עם המכשיר בגובה של 1.5 מטר מתחת למים ובמשך חצי שעה.

כעת, כאמור, מאשרת סמסונג כי התגלו בעיות אטימות במספר מכשירים עקב פגם בייצור – אולם לא מפרטת בדיוק מהו הפגם ומהן הסדרות הפגומות. בשל כך, סמסונג פתחה בתוכנית החלפת מכשירים ומשתמש שמכשירו נפגע עקב הבעיה יהיה זכאי להחלפת המכשיר ללא תמורה, אולם רק בשנת האחריות הראשונה.

"בשלב זה כל מה שיש לנו לומר הוא כי תקלת הייצור של Galaxy S7 Active תוקנה וקיבלנו עד כה מספר מועט של תלונות. כל בעל מכשיר שניזוק, יקבל מכשיר חליפי בהתאם למדיניות האחריות המוגבלת שלנו." אמרה אמלי אדמונס (Emily Edmonds), מחברת AT&T, המפעילה היחידה שמוכרת כרגע את דגם האקטיב בארה"ב.